Akademinis politologų klubas

Jau 22-ejus metus veikianti visuomeninė, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija!

Vaizdo įrašai

Interviu apie žmogaus teises su Europos Parlamento nariu, prof. Leonidu Donskiu. Vaizdo įraše yra pasakojama apie problemas, susijusias su žmogaus teisėmis, Europos Parlamente priimamus sprendimus.

2012 m. Europos Parlamentas, Briuselis
© Dominyka Naujokaitė ir Ingrida Andrijauskaitė
……………………………………………………………………………………………………………..

Šis vaizdo įrašas buvo skirtas APK organizuojamo renginių ciklo “Paspausk ranką – taip prasideda dialogas“ atidarymo renginiui, kuris 2012 m. lapkričio 23 d. vyko Kauno miesto Rotušės salėje. Šiuo interviu yra siekiama sužinoti Europos Parlamento narių nuomonę apie jaunimo politiką Lietuvoje: kokie yra jų lūkesčiai, su kokiomis problemomis susiduria jaunimas?

2012 m. Europos Parlamentas, Briuselis
© Dominyka Naujokaitė ir Ingrida Andrijauskaitė

……………………………………………………………………………………………………………..

2017 m. vasario 14 dieną Vytauto Didžiojo universitete įvyko Akademinio politologų klubo organizuota konferenciją „Pasaulis 2016-aisiais. Metų palikimas ir ateities perspektyvos“.

Konferencijoje visas dėmesys buvo telkiamas praėjusių metų politinių įvykių apžvalgai ir jų analizei – siekta išsiaiškinti, kodėl ir kas paskatino didžiuosius pasikeitimus ne tik Lietuvos politinėje erdvėje, kai kardinaliai keitėsi valdančiosios politinės galios ir struktūros, bet ir Europos bei pasaulio mastu įvykę pokyčiai – skandalingi JAV rinkimai, Europą skaldantis nacionalistinių jėgų iškilimas ir pasaulį sukrėtę karai bei pabėgėlių krizė.

2017 m. Kaunas, Lietuva                                                                                                                               © Saulius Gabrulevičius

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: